+38 (067) 532 98 98           Замовити дзвінок –
Ремонт магазинів

Оздоблення торгових приміщень

Основне правило будь-якого комерційного приміщення – воно має бути комфортним та зручним для покупця. Гарний оригінальний дизайн магазину – запорука того, що ваші клієнти захочуть перебувати в ньому якнайбільше часу, і щоразу туди повертатися. Саме тому так важливо якісне оздоблення торгових приміщень.
 
Але дизайн магазину повинен бути не просто приємним і незабутнім, він повинен бути максимально продуманим до дрібниць, мати всі інженерні комунікації в робочому стані і бути зручним не тільки для покупців, а й для співробітників.
 
Підлога: Під час обробки приміщеня її площу потрібно підготувати для розміщення торговельного обладнання. Особливу увагу варто приділити покриттю для підлоги, його поверхня повинна витримувати великі навантаження, бути рівною і при цьому легко і швидко прибиратися. В таких виадках  зазвичай використовують кахельну плитку, рідше ламінат або лінолеум. Їх настилають на рівну підлогу, яку попередньо вирівнюють стяжкою або наливними сумішами.
 
Стеля: Важливу роль в обробці торгових приміщень відіграє стеля та вибір освітлення в самому залі. Найчастіше тут використовують підвісну та натяжну стелю, на яку встановлюють освітлювальні прилади. Правильно підібране освітлення дозволяє показати товар з найкращого боку.
 
Електрика: Щоб все функціонувало без перебоїв, слід заздалегідь подбати про заміну або ремонт електрики. Часто місця, в яких розташований магазин, мають досить стару електропроводку, тому її заміна - це запорука безпеки та тривалого терміну служби.
Існує багато варіантів оформлення стін – нанесення художньої штукатурки, застосування стінових панелей або фарбування.
Сучасний ринок оздоблювальних матеріалів пропонує величезний вибір продукції, за допомогою якої спеціалісти створять потрібний інтер'єр.
 
БК Успіх виконує ремонт та оздоблення торгових приміщень під ключ. Працюємо по всій Україні: Київ, Дніпро, Запоріжжя, Харків, Одеса та інші міста України.
 
Виникли питання? Зв'яжіться з нами зручним для Вас способом, або заповніть форму нижче для розрахунку вартості.

Замовити прорахунок вартості

 

   

+38 (067) 532 98 98


2019 © Створення сайтів     • Архів статей
Будівельна компанія «Успіх»